O nas

Sklep Myśliwski "Darz Bór"

Darz Bór to najdłużej działający Sklep Myśliwski w zachodniej Polsce. To też największa sieć sklepów myśliwskich w tej części kraju. Firma "Darz Bór" powstała w 1991 roku w Strzelcach Krajeńskich. W 1999 roku otworzyliśmy drugi sklep w Gorzowie Wielkopolskim, a kolejny w 2003 roku w Międzyrzeczu.

W 2019 roku otworzyliśmy prawdopodobnie największy sklep z bronią oraz odzieżą i akcesoriami dla myśliwych, strzelców sportowych i służb mundurowych w zachodniej Polsce:

Salon Myśliwski "Darz Bór" przy ul. Podmiejskiej Bocznej 12c w Gorzowie

 

Internetowy Sklep Myśliwski DarzBor.com.pl

W 2007 r. powstał internetowy sklep myśliwski DarzBor.com.pl, w którym systematycznie poszerzamy ofertę akcesoriów niezbędnych dla myśliwych, jak również prezentujemy ofertę broni i broni używanej dostępnej w sklepach stacjonarnych dla posiadaczy pozwolenia na broń.

W czerwcu 2013 roku czytelnicy Poradnika Łowieckiego wybrali DarzBor.com.pl Najlepszym Internetowym Sklepem dla myśliwych w 2013 roku. W 2014 otrzymaliśmy ten zaszczytny tytuł drugi raz.

 

darz

 

Głównym celem naszej działalności jest kompleksowe zaopatrzenie myśliwych. Jednak wiele towarów z tego asortymentu równie dobrze sprawdza się w życiu codziennym, dlatego mamy nadzieję, że w naszej bogatej ofercie towarowej każdy znajdzie coś interesującego. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy aktywnie spędzają czas - myśliwych, sympatyków łowiectwa, turystów, harcerzy, miłośników koni. Posiadamy duży wybór broni, amunicji, akcesoriów, odzieży i upominków oraz różnych innych towarów w przyjaznych cenach.

darzbor_polowanie_muflon

Zadowolenie naszych obecnych i przyszłych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każde zamówienie było realizowane jak najszybciej, a oferowany przez naszą firmę towar był jak najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, korzystając ze swojej szerokiej wiedzy i doświadczeniu, zakupy w DarzBor.com.pl są czystą przyjemnością.


Serdecznie zapraszamy!

Edward Wysoczański

 

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email info@darzbor.com.pl lub telefonicznie pod numerem 957281061.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl